Forum nieruchomości w Brazylii. Jak kupić nieruchomość w Brazylii? W jakim regionie najlepiej zainwestować? Kupić działkę, domek jednorodzinny, a może rezydencję przy plaży? Tutaj znajdziesz opinie o Brazylii i informacje od Polaków mieszkających w Brazylii i osób z Polski zaangażowanych w sprzedaż nieruchomości zagranicznych w Brazylii. Sprawdź na forum aktualne informacje i opinie o nieruchomościach w Rio de Janeiro, San Paolo, a także oferty zakupu na północy kraju gdzie są najpiękniejsze plaże Brazylii.
Polskie forum nieruchomościowe o Brazylii i nieruchomościach zagranicznych. Napisz ile kosztuje metr kwadratowy nieruchomości w Brazylii, ile kosztuje prawnik, czy istnieje korupcja i jakie czyhają niebezpieczeństwa na inwestora z zagranicy kupującego nieruchomość w Brazylii.
Mieszkasz w Brazylii? Pomóż Polakom i zabierz głos na temat gdzie i jak kupić mieszkanie lub dom w Brazylii. Polonia w Brazylii i forum poświęcone inwestowaniu w Brazylii. Największe miasta w Brazylii: Salvador, Brasilia, Fortaleza na wybrzeżu, Belo Horizonte, Manaus w Amazonii i Kurytyba. Sprawdź forum nieruchomości w Recife, Porto Alegre na południu i w Belem na północy. Zapraszamy na forum - nieruchomości i inwestowanie w Brazylii.
#323 przez Ibermaxx
14 sty 2016, o 07:29
Dzień Dobry
Nasza agencja nieruchomości poszukuje kontaktów w Brazylii o charakterze współpracy w zakresie pośrednictwa w nieruchomościach. Sporo naszych klientów którzy odwiedzają nas na południu Hiszpanii także wspomina o zakupie nieruchomości w Brazylii.
Z tego co wiem popularne jest Norteast Brazylii i okolice Natal - Fortaleza - Pipa. Moje pytanie brzmi czy ktoś z Was jest zainteresowany współpraca czy zna kogoś kto mógłby obsłużyć naszego klienta z Polski na miejscu w Brazylii.
Dodatkowo jak teraz wygląda obecna sytuacja w Brazylii. Ostatnio brazylijski real bardzo "poleciał" wspominają w mediach o kryzysie jaki ma nadejść w Brazylii? Jak wygląda obecna sytuacja na tamtejszym rynku i najważniejsze jak wyglądałaby sprawa naszej prowizji gdyby udało nam się dojść do porozumienia.
Po prostu potrzebujemy jakieś "dobrej" osoby tam na miejscu która obsłużyłoby naszego klienta.
Proszę o bezpośredni kontakt z biurem lub na maila

biuro@ibermaxx.pl
IBERMAXX Hiszpania
tel. 00 34 966 444 615
Proszę pytać o Annę Zalewską
http://www.ibermaxx.pl

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.