Forum nieruchomości w Chile. Witamy w dziale polskiego forum o nieruchomościach zagranicznych w Chile i codziennym życiu w Chile w Ameryce Południowej. Sprawdź posty i opinie naszych użytkowników forum jak żyje się i mieszka w Chile. Opinie o kraju i o tamtejszym rynku nieruchomości. Sprzedaż, wynajem i wynajem wakacyjny. Obcokrajowiec w Chile i Polacy w Chile. Jak wysokie są podatki w Chile? Ile kosztuje mieszkanie w Santago de Chile, a ile wynajem. Obowiązujące prawo na rynku nieruchomości w Chile i wypowiedzi osób związanych z Chile. Czy warto inwestować w Chile.
Jak kształtują się ceny nieruchomości w Chile. Sprawdź informacje od Poloniii w Chile. Posiadasz biznes w Chile? Napisz nam o tym na forum „Dom Bez Granic”. Życie codzienne i praca w Chile. Notariusz, prawnik i wszystko co związane z przeprowadzką do Chile. Planujesz wyprawę do Chile, podróż do Ameryki Południowej? Napisz nam o tym na forum. Sprawdź posty na forum z poszczególnych miast w Chile: Santiago de Chile, Temuco, Concepcion, Puerto Montt, San Bernardo, Valparaiso, Anfofagasta, Vina del Mar, oraz Puente Alto.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.