Forum nieruchomości w Paragwaju. Informacje i forum dyskusyjne o Paragwaju w Ameryce Południowej. Jeżeli planujesz wyjazd na wakacje lub podróż przez ten kraj tutaj także znajdziesz aktualne opinie i wątki związane z tym krajem ze stolicą w Asuncion. Informacje dla osób szukających okazji inwestycyjnych w Ameryce Południowej. Byłeś lub mieszkasz w Paragwaju na stałe? Napisz nam ile kosztują nieruchomości, jak wynająć apartament na wakacje w Paragwaju, a jak mieszkanie na wynajem długoterminowy. Czy kraj jest bezpieczny i jak wygląda życie Polaka/obcokrajowca w Paragwaju.
Okazje do inwestycji w dom, mieszkanie i działkę budowlaną w Paragwaju. Gdzie warto, a gdzie nie kupować? Prawa obcokrajowca i nabywanie ziemi przez obcokrajowców w Paragwaju. Notariusze, prawnicy i agencje. Środowiska polonijne w Paragwaju. Jak wygląda praca i życie codzienne w Paragwaju. Gdzie znaleźć consulting związany z handlem i inwestycjami w Paragwaju. Polskie firmy i osoby związane z Paragwajem. Wakacyjny wynajem i wakacje w Paragwaju. Sprawdź forum z największych miast Paragwaju: Asuncion, San Lorenzo, Ciudad del Este, Luque, Capiata, Lambare, Fernando de la Mora, Limpio, Nemby i Encarnacion.
#249 przez Ibermaxx
15 paź 2015, o 06:17
Z pewną dozą nieśmiałości zamieszczam ten post w dziale Paragwaj, ale związany z nieruchomościami za granicą i inwestycjami w Ameryce Południowej, ponieważ chciałbym zaprosić do serwisów polskiej agencji nieruchomości działającej w Hiszpanii - IBERMAXX.
W naszym drugim serwisie internetowym IBERMAXX wynajmy w przewodniku po krajach Ameryki Południowej, a dokładnie krajów hiszpańskojęzycznych, znajduje się arcyciekawy artykuł poświęcony Paragwajowi, który może się przydać nie tylko osobom wyjeżdżającym na wakacje do Paragwaju, ale także dla osób związanych z tym krajem i prowadzących biznes lub posiadającym kontakty biznesowe na trasie Paragwaj Polska. Poniżej jest link do przewodnika po Paragwaju od IBERMAXX Hiszpania. Zapraszam gorąco.
http://www.hiszpania-apartamenty.pl/prz ... ,1793.html

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.