Forum nieruchomości w Wenezueli. Jak żyje się w Wenezueli? Polacy w Wenezueli i kupno, oraz wynajem nieruchomości w Wenezueli. Wakacyjne domy w Wenezueli - gdzie rezerwować? To południowo amerykańskie państwo słynie nie tylko z pięknych kobiet i miss świata, ale także jako destynacja do zakup domu wakacyjnego nad Morzem Karaibskim i w tropikalnym klimacie? Mieszkasz w Wenezueli?
Chcesz podzielić się z czytelnikami forum ile kosztuje mieszkanie w Caracas, a ile w innym mieście Wenezueli? Weź udział w dyskusji na forum "Dom bez Granic". Zamieść post i opowiedz o sobie i ożyciu w Wenezueli. Jak prezentuje się wynajem nieruchomości w Wenezueli? Ile kosztują mieszkania w Wenezueli? W jakim regionie najlepiej zainwestować w dom lub mieszkanie? Ogłoszenia nieruchomości w Wenezueli i poradnik dla podróżującego do Wenezueli i poszukującego wakacyjnego zakwaterowania w kraju. Agencje nieruchomości, prawnicy i notariusze w Wenezueli. Forum nieruchomości w Wenezueli z miast: Ciudad Bolivar, Petare, Barcelona, Maracay, Maturin, Ciudad Guayana, Barquisimeto, Valencia, Maracaibo, Caracas i Isla Margarita.
#1173 przez Biskup
4 wrz 2018, o 17:03
Witajcie
Czy ktoś wie jaka jest teraz sytuacja w Wenezueli? Jechać czy nie jechać wrzesień 2018.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.