Forum nieruchomości w Armenii. Czy warto inwestować w Armenii? Polskie forum związane z Armenią. Byłeś w Armenii? Posiadasz wiedzę o zakupie i handlu nieruchomościami na terenie Armenii? Są sektory i miejsca gdzie warto inwestować? Poinformuj o tym naszych czytelników forum.
Polacy w Armenii i Armeńczycy mówiący po polsku.
Szukasz informacji i cen nieruchomości w Armenii? Okazji do rozpoczęcia biznesu w Armenii? Jeżeli są aktywne posty na forum, na pewno uda Ci się znaleźć interesujące posty i opinie użytkowników i Polaków którzy odwiedzili Armenię, zarówno podczas wakacji, jak i podczas podróży biznesowej do Armenii.
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Armenii? Czy Polacy kupują ziemię i domy w Armenii? Jak żyje się i mieszka w Armenii? Ile zarabia się w Armenii? Na czym można zarobić, a na czym stracić.
Polskie forum o Armenii. Sprawdź fora z poszczególnych miast Armenii: Erewań, Hrazdan, Kapan, Abowian, Wagharszapat, Wanadzor i miasto Giumri. Nieruchomości na świecie Armenia - witamy.
#138 przez Pitanga
5 cze 2015, o 17:08
U nas w Niemczech pełno Armeńców. I Część to podejrzane towarzystwo i kombinatorzy. Patrząc na tych ludzi to wcale nie mam tam ochoty jechać, nic na wschód od Polski nie jest dobre. To już dzicz jest totalna.
Kto tam przy zdrowych zmysłach pojedzie to nie wiem? Te wszystkie postkomunistyczne twory to syf i bałagan jest. A nie kraje na inwestycje .. o nie
Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.