Forum nieruchomości na Filipinach. Polskie forum dyskusyjne poświęcone Filipinom. Ten kraj w Azji południowo wschodniej, to nie tylko destynacja na podróż egzotyczną lub wakacje w tamtej części świata, ale także tropikalne miejsce gdzie osiedlają się obcokrajowcy i wybierają Filipiny na swoją drugą rezydencję lub dom na wakacje lub rezydencję na emeryturę za granicą w Azji. Na wyspach Filipin od lat mieszkają Niemcy, Anglicy, Holendrzy, Hiszpanie, Francuzi, Austriacy i Skandynawowie. Także Polacy mieszkają i posiadają nieruchomości na Filipinach. W tym dziale naszego forum "Dom bez Granic" nieruchomości na świecie, zamieszczamy wszystko co związane z podróżą lub zamieszkaniem na Filipinach.
Dyskusja o Filipinach. Ceny nieruchomości i obcokrajowiec na Filipinach - opinie podróżników i Polaków którzy byli na Filipinach. Czy można kupić nieruchomość na Filipinach i czy warto tam inwestować? Prawo własności na Filipinach i zakup ziemi przez cudzoziemca. Jakie są ceny nieruchomości i gdzie szukać ofert na Filipinach. Polskie firmy i Polacy mieszkający na stałe na Filipinach. Prawo nieruchomości, podatki i urzędy na Filipinach. Wizy, emigracja i przeprowadzka na Filipiny.
Forum o apartamentach na wynajem wakacyjny na Filipinach i forum o życiu codziennym na Filipinach. Polonia Filipiny forum. Jak zainwestować na Filipinach i w co inwestować w tym kraju. Języki na Filipinach i Polak na Filipinach. Zapraszamy do dyskusji i zamieszczania postów. Ogłoszenia nieruchomości, usług i wszystkiego co związane z Filipinami. Forum z poszczególnych miast Filipin: Manila stolica kraju, Quezon City, Taguig, Pasig, Zamboanga, Antipolo, Cebu, Davao, Caloocan i inne wyspy Filipin.
#2606 przez Baryla
7 maja 2022, o 21:51
Szukam jakiś Polaków na Filipinach. Myślę o wyjeździe na stałe na Filipiny.
Jaką wyspę polecacie, albo jakie miejsce na osiedlenie się tam.
Chciałbym poznać jakiegoś Polaka co by mi pomógł kupić tam jakiś domek albo mieszkanie.
Nie byłem na Filipinach i dopiero zaczynam poszukiwania.
Z góry dziękuję za jakieś namiary.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.