Strona 1 z 1

Kupić w Polsce czy lepiej za granicą

PostNapisane: 13 kwi 2015, o 09:59
przez _admin_
Jakie są Wasze opinie co do zakupu domu lub mieszkania? Czy lepiej kupić w Polsce, czy bardziej opłacalne są inne, zagraniczne rynki nieruchomości? Jakie kraje w Europie lub na świecie polecalibyście na zakup i korzystną inwestycję w nieruchomość? Gdzie stopa zwrotu z inwestycji będzie największa? W jaki kraju?
Chciałbym zaprosić Was do dyskusji i dzielenia się swoimi przemyśleniami co do takich inwestycji.
Mnóstwo Polaków spotykam w najróżniejszych krajach świata i duża część Polaków posiada lub nosi się z zamiarem kupna mieszkania za granicą. Nie tylko w Europie ale w USA i w Azji. Także Afryka ostatnio ....
Czy macie doświadczenie w tym temacie i czy chcielibyście podzielić się tym z innymi i coś doradzić nowicjuszom w temacie?
Jaki kraj wybrać, jaką gotówką trzeba dysponować?
Jak zbudować swoją wolność finansową w inwestycje w nieruchomości? Cash flow i pasywny dochód ... Dźwignie finansowe i inne instrumenty ... Czy tego typu inwestycja jest jeszcze do urzeczywistnienia i gdzie najlepiej inwestować aby zwrot był jak największy.
Jak się ma polski rynek nieruchomości do innych krajów w Unii Europejskiej lub na świecie?
Czy kupno np. mieszkania pod wynajem w Polsce w dalszym ciągu ma sens? Czy ceny, przepisy prawa i ograniczenia polskiego prawa ograniczają inwestorów w PL? Wyraźcie swoje opinie.
Zapraszam gorąco do dyskusji.

Re: Kupić w Polsce czy lepiej za granicą

PostNapisane: 23 kwi 2015, o 18:14
przez nowyinwestor
Ja jestem na etapie wylotu z Polski. Tu chyba niedługo ludzie wyjdą na ulicę. Czy tu się nigdy nic nie zmieni?

Re: Kupić w Polsce czy lepiej za granicą

PostNapisane: 10 maja 2022, o 09:17
przez Jannowak1
Doradztwo kredytowe Amtrust w Trójmieście: Gdańsk, Sopot, Gdynia
Amtrust Group zapewnia usługi profesjonalnego doradztwa kredytowego w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Nasi specjaliści wspierają w zakresie kredytu hipotecznego na mieszkanie, działkę i dom, kredytu dla firm i kredytu gotówkowego. Eksperci kredytowi to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy oferują Ci najlepsze możliwe doradztwo finansowe. Nasza działalność ma na celu wsparcie na każdym etapie procesu ubiegania się o kredyt, a także pomoc w wypełnieniu wniosków i komplementowaniu dokumentacji. Doradcy do spraw kredytów hipotecznych w Trójmieście Amtrust Group to polecani specjaliści! Szczegółowe informacje na temat naszego doradztwa finansowego dostępne są na stronie internetowej.
https://www.amtrust-group.com/doradca-kredytowy-gdańsk-gdynia-sopot-trójmiasto

Re: Kupić w Polsce czy lepiej za granicą

PostNapisane: 12 maja 2022, o 23:32
przez Informator
Z Polski trzeba uciekać z kapitałem jak najszybciej.