Forum nieruchomości w Indonezji. Opinie o kraju, podróże i gdzie inwestować w Indonezji. W tym kraju wyspa Bali kusi od lat swoim blichtrem i nieruchomościami dla obcokrajowców. Tropikalny raj na ziemi, tłumu Australijczyków i marzenie dla wielu posiadania nieruchomości na Bali. Byłeś w Indonezji? Zamierzasz pojechać i rozejrzeć się po indonezyjskim rynku nieruchomości? Napisz nam o tym? Podziel się z czytelnikami forum wiedzą o tym kraju i przepisami i prawem dotyczącym tego egzotycznego dla nas Polaków rynku nieruchomości. Poczytaj posty i wypowiedzi z największych miast Indonezji: Dżakarta, Surabaja, Makasar, Palembang, Semarang, Depok, Tangerang, Medan, Bekasi, Bandung, oraz Tangerang Selatan.
Polskie doradztwo i consulting w nieruchomościach w Indonezji. Ile kosztuje mieszkanie w Indonezji? Czy obcokrajowiec może kupić nieruchomość w Indonezji? Przeszkody, wiedza praktyczna i indonezyjskie prawo. Polskie środowiska polonijne w Indonezji i Polacy mieszkający na stałe w Indonezji. Chcemy usłyszeć od Was jak żyje się i pracuje w Indonezji. Prawnik i notariusz w Indonezji. Kupno, sprzedaż i wynajem domów w Indonezji. Rynek wakacyjnych apartamentów w Indonezji. Notariusz i prawnik. Dobre inwestycje w Azji i wszystko co związane z Indonezją. Zapraszamy do dyskusji.
#1105 przez Australek
29 cze 2018, o 14:29
Witajcie
Szukam pracy na Bali. Mówię po angielsku.
Gdzie szukać ofert. Czy są jacyś Polacy na Bali i mieszkają na stałe. A jak wyglądają sprawy papierkowe w Indonezji. Czy trzeba pozwolenie na pracę?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.