Forum nieruchomości w Iranie. Tutaj znajdziesz informacje o rynku nieruchomości w Iranie, choć w Polsce istnieje chyba niewielka garstka ludzi zainteresowanych inwestycjami w obecnej sytuacji politycznej w Iranie. Największe miasta tego kraju to: stolica Teheran, inne ważne miasta Iranu to: Kom, Kermenszach, Ahwaz, Sziraz, Karadż, Tebriz, Isfahan, oraz miasto Meszhed. Kiedyś Iran nazywał się Persja, dziś to państwo na Bliskim Wschodzi i pełna nazwa to Islamska Republika Iranu. Iran leży nad Morzem Kaspijskim nad wodami Zatoki Omańskiej, oraz Zatoki Perskiej. To republika islamska i dziś informacje o Iranie, oraz konflikcie ze Stanami Zjednoczonymi, dominują wiadomości w mediach. Iran to duży i ważny kraj regionu, liczy 78 mln ludności, walutą w Iranie jest rial irański. Większość informacji jakie udało nam się wyszperać w sieci głównie na angielskojęzycznych portalach nieruchomościowych, bardzo skąpo i bardzo nieaktualnie piszą o nieruchomościach w Iranie. Nie udało nam się wiele znaleźć ważnych i aktualnych informacji co dzieje się na irańskim rynku nieruchomości. Być może firmy z Polski i innych krajów świata inwestują w Iranie. Jeżeli znasz ten kraj i tamtejszy rynek nieruchomości to chętnie poczytamy Twoje posty dotyczące tamtejszego rynku kupna i sprzedaży. Napisz nam o ryzyku inwestycyjnym w Iranie dziś i jak należy patrzeć na Iran w przyszłości. Forum o Polakach w Iranie i środowiskach polonijnych w tym kraju. Doradztwo i konsulting w nieruchomościach w Iranie. Życie i praca. Ile zarabia się w Iranie. Iran w obliczy wojny i konfliktu zbrojnego z zachodem. Bezpieczeństwo podróży i obcokrajowiec w Iranie dziś. Ceny w Iranie, oraz podróżowanie po Iranie. Jak Polak czuje się Iranie? Czy warto dziś tam pojechać?
#332 przez _admin_
29 sty 2016, o 09:23
Ostatnio dostałem na maila ciekawą ofertę, a właściwie propozycje inwestycji w nieruchomości w Iranie. Po zniesieniu amerykańskiego embarga, zachodni inwestorzy i fundusze inwestycyjne już reagują na zmiany w Iranie.
Co myślicie o inwestycji w Iranie? Czy ktoś z Was ma doświadczenie w tej materii. Czy w ogóle warto się "pchać" do tamtej części świata ze swoimi pieniędzmi. Jak widzicie ten temat?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.