Forum nieruchomości w Andorze. Opinie i komentarze o kraju. Weź udział w dyskusji i wyraź swoje opinie o zakupie lub wynajmie nieruchomości w Andorze. Andora to niewielkie państewko w Pirenejach, pomiędzy Francją a Hiszpanią. Opinie o wakacyjnych apartamentach, nieruchomościach na wynajem dla narciarzy i wszystko co związane z rynkiem nieruchomości w tym państwie.
Polacy pracujący w branży nieruchomości w Andorze, agencje nieruchomości sprzedające domy i mieszkania w Andorze. informacje o cenach nieruchomości w Andorze, kosztach przy przeprowadzaniu transakcji kupna sprzedaży. Forum o kosztach notariusza i opinie osób które były w Andorze i zamierzają kupić lub zainwestować na terenie Andory. Weź udział w dyskusji podziel się wiedzą o Andorze.
#1174 przez Biskup
4 wrz 2018, o 17:04
A jak z pracą w Andorze dla obcokrajowców?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.