Forum nieruchomości w Kazachstanie. Ponad 15 milionowy kraj położony w Azji Środkowej nie specjalnie kojarzy się nam Polakom z nieruchomościami, ale mnóstwo starej polskiej emigracji ciągle mieszka i żyje w Kazachstanie. Także już sporo Kazachów polskiego pochodzenia wyemigrowało/przeprowadziło się do Polski. Od 2003 roku obcokrajowcy mogą kupować nieruchomości w Kazachstanie, także kupować ziemię w tym kraju. Kazachstan leży pomiędzy Rosją, Chinami, Kirgistanem, Uzbekistanem, Turkmenistanem i Morzem Kaspijskim.
Silne związki Polski z Kazachstanem przede wszystkim związane są z Polakami zesłanymi na Sybir jeszcze za czasów Stalina.
W tym dziale forum "Dom bez Granic" chcielibyśmy zgromadzić opinie i wątki o Kazachstanie od Polaków związanych z tym krajem zarówno kulturowo jak i ekonomicznie. Informacje ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Kazachstanie? Jak wygląda tamtejszy rynek nieruchomości? Czy rynek sprzedaży i kupna domów i mieszkań jest kontrolowany przez państwo? Jak funkcjonują agencje nieruchomości w Kazachstanie? Czy obcokrajowiec ma szansę i czy jest sens inwestować w Kazachstanie? Przestrzeganie prawa i polskie środowiska emigracyjne w Kazachstanie. Doradztwo dla Polaków, oraz konsulting wyjeżdżających do Kazachstanu. Prawnicy i notariusze w Kazachstanie. Opinie o noclegach, wynajmowanych domach, apartamentach i hotelach w Kazachstanie. Jak wynająć mieszkanie w Kazachstanie. Ile się zarabia w Kazachstanie. Jakie istnieje ryzyko inwestowania w Kazachstanie. Ogłoszenia, informacje i opinie o Kazachstanie po polsku. Największe miasta tego kraju to: Astana stolica Kazachstanu, Kustanaj, Orał, Semej, Oskemen, Pawłodar, Taraz, Aktobe, Karaganda, Szymkent i Ałmata.
#380 przez _admin_
24 lip 2016, o 07:57
Jak wygląda w tej chwili sytuacja Polaków mieszkających w Kazachstanie w chwili obecnej? Czy temat emigracji Polaków mieszkających od lat w Kazachstanie jest jeszcze dyskutowany. Wydaje mi się iż temat ucichł od ostatnich lat. A może jesteś Polakiem żyjącym w Kazachstanie i chcesz przyjechać do Polski. Napisz na naszym forum. Codziennie odwiedza nas kilkaset osób i tutaj znajdziesz informacje jak się osiedlić w Polsce i przeprowadzić do naszego kraju.
A może jesteś Polakiem i poszukujesz zaginionej rodziny na Wschodzie?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.