Forum nieruchomości w Korei Południowej. To bogate państwo w Azji, ojczyzna Samsunga i Hundaya od lat było destynacją głównie dla osób szukających dobrze płatnej pracy za granicą w bogatej części Azji. Ale także i do Korei Południowej docierają inwestorzy w nieruchomości zagraniczne i osoby z gotówką mające pomysł na biznes i zainwestowanie w nieruchomości na świecie. Jeżeli mieszkasz na stałe w Korea Południowej, weź udział w naszej dyskusji, napisz na forum swoje opinie i spostrzeżenia o tej orientalnej kulturze i jak czuje się obcokrajowiec w Południowej Korea. Ile kosztują nieruchomości w Południowej Koreii. Ile kosztuje wynajęcie mieszkania w Seulu, a ile w Pusan. Gdzie szukać apartamentów na wynajem w Korei, czy to na wakacje czy też na dłuższy pobyt dla osób pracujących na stałe w Korei. Życie codzienne w Korei. Ile kosztują artykuły codziennego użytku w Korei? Polskie forum dyskusyjne o Korei. Polonia w Korei. Doradztwo i konsulting w nieruchomościach i biznesie w Korei. Ile kosztuje prawnik, notariusz, a ile pobiera agencja prowizji za mieszkanie w Korei. Czy można uzyskać wolność finansową poprzez inwestowanie w Korei. Polskie forum z miast Korei: Gwangju, Ulsan, Suwon, Pusan, Incheon, Daegu, Daejeon, Gwangju, Changwon, Seongnam i Seul.
#403 przez Natalia88
29 sie 2016, o 18:25
Witam
Czy ktoś z Was wie ile zarabia pielęgniarka w szpitalu w Korei? Mam takie jedno ogłoszenie, które znalazłam w Anglii - gazeta angielska. Ale kwota 5 tys funtów na miesiąc to przyprawia o zawrót głowy. Tak sobie pomyślałam iż ktoś z Was może ma jakiś kontakt do Polonii w Korei Południowej i wie coś na ten temat. Ile kosztuje wynajem mieszkania w Seulu? Jak z transportem i z wyżywieniem.
Jak w ogóle tam z językiem angielskim. Czy Koreańczycy mówią w tym języku? Jak traktują obcokrajowców.
Jak jest ktoś z Korei proszę odezwijcie się.
Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.