Forum nieruchomości na Malediwach. Dział forum "Dom bez Granic" poświęcony Malediwom i nieruchomościom dostępnym do kupna i wynajmu na Malediwach, wyspach szczęśliwych rozrzuconych na Oceanie Indyjskim. Forum dla Polaków mieszkających na Malediwach i pracujących na Malediwach, oraz dla osób zamierzających wyjechać na wakacje na Malediwy. Jak widzisz przeprowadzkę na Malediwy? Czy da się tam mieszkać cały rok? Jaki panuje klimat i ile jest stopni w poszczególnych miesiącach w roku. Polacy na Malediwach. Poinformujcie innych ile kosztują mieszkania na Malediwach. Ile czasu można przebywać legalnie na wyspach, o jaką wizę się ubiegać. Emigracja i przeprowadzka na Malediwy. Jakie nieruchomości są w ofertach agencji i agentów. Czy są restrykcje dla obcokrajowców co do nabywania nieruchomości na Malediwach. Prawo własności na Malediwach.
Forum o miastach Malediów: Male - stolica, Naifaru, Hinnavaru, Ungoofaaru, Thinadhoo, Hithadhoo, Fuvallulah i miasto Villingili.
Napisz post, weź udział w dyskusji, znajdź odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Nieruchomości na świecie - Malediwy. Zapraszamy. Nawet jak tylko wybierasz się na wakacje na Malediwy.
#967 przez Baryla
28 mar 2018, o 11:03
Czy ktoś się orientuje czy na Malediwy można się dostać inaczej niż z wycieczką z biura podróży? Wolałbym pojechac indywidualnie. Co proponujecie. Czy ktoś był w ten sposób na Malediwach?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.