Zapraszamy do rejestracji i dyskusji na forum. Globalnie o nieruchomościach - globalnie o życiu i zamieszkaniu za granicą
Najlepsze polskie forum o nieruchomościach na świecie i nieruchomości za granicą. Inwestowanie, przeprowadzka i pomysły na nowe życie poza Polską! Dołącz do forum. Forum dyskusyjne nie tylko o emigracji, pracy i życiu codziennym w innym kraju. Zapraszamy do zamieszczania opinii i wypowiedzi. Forum poświęcone inwestycjom w nieruchomości w różnych krajach świata. Począwszy od nieruchomości w Europie, nieruchomości Stany Zjednoczone, Ameryce Północnej, a skończywszy na nieruchomościach w Ameryce Południowej i Australii. Kupujesz, inwestujesz lub się przeprowadzasz do innego kraju? Zamierzasz wyemigrować? Mieszkasz na stałe za granicą? Tutaj znajdziesz opinie i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Praktyczne informacje i wiedza, którą dzielą się użytkownicy naszego forum. Zapraszamy do dyskusji o wszystkim co związane jest z nieruchomościami za granicą, wynajmem, kupnem, życiem codziennym, przeprowadzką i wyjazdem za granicę do pracy i dla przyjemności. "Dom bez Granic" - globalnie o nieruchomościach - globalnie o życiu
#16 przez _admin_
13 kwi 2015, o 09:59
Jakie są Wasze opinie co do zakupu domu lub mieszkania? Czy lepiej kupić w Polsce, czy bardziej opłacalne są inne, zagraniczne rynki nieruchomości? Jakie kraje w Europie lub na świecie polecalibyście na zakup i korzystną inwestycję w nieruchomość? Gdzie stopa zwrotu z inwestycji będzie największa? W jaki kraju?
Chciałbym zaprosić Was do dyskusji i dzielenia się swoimi przemyśleniami co do takich inwestycji.
Mnóstwo Polaków spotykam w najróżniejszych krajach świata i duża część Polaków posiada lub nosi się z zamiarem kupna mieszkania za granicą. Nie tylko w Europie ale w USA i w Azji. Także Afryka ostatnio ....
Czy macie doświadczenie w tym temacie i czy chcielibyście podzielić się tym z innymi i coś doradzić nowicjuszom w temacie?
Jaki kraj wybrać, jaką gotówką trzeba dysponować?
Jak zbudować swoją wolność finansową w inwestycje w nieruchomości? Cash flow i pasywny dochód ... Dźwignie finansowe i inne instrumenty ... Czy tego typu inwestycja jest jeszcze do urzeczywistnienia i gdzie najlepiej inwestować aby zwrot był jak największy.
Jak się ma polski rynek nieruchomości do innych krajów w Unii Europejskiej lub na świecie?
Czy kupno np. mieszkania pod wynajem w Polsce w dalszym ciągu ma sens? Czy ceny, przepisy prawa i ograniczenia polskiego prawa ograniczają inwestorów w PL? Wyraźcie swoje opinie.
Zapraszam gorąco do dyskusji.
#2612 przez Jannowak1
10 maja 2022, o 09:17
Doradztwo kredytowe Amtrust w Trójmieście: Gdańsk, Sopot, Gdynia
Amtrust Group zapewnia usługi profesjonalnego doradztwa kredytowego w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Nasi specjaliści wspierają w zakresie kredytu hipotecznego na mieszkanie, działkę i dom, kredytu dla firm i kredytu gotówkowego. Eksperci kredytowi to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy oferują Ci najlepsze możliwe doradztwo finansowe. Nasza działalność ma na celu wsparcie na każdym etapie procesu ubiegania się o kredyt, a także pomoc w wypełnieniu wniosków i komplementowaniu dokumentacji. Doradcy do spraw kredytów hipotecznych w Trójmieście Amtrust Group to polecani specjaliści! Szczegółowe informacje na temat naszego doradztwa finansowego dostępne są na stronie internetowej.
https://www.amtrust-group.com/doradca-kredytowy-gdańsk-gdynia-sopot-trójmiasto

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.