Forum nieruchomości w Irlandii. Doświadczenia i opinie Polaków mieszkających w Irlandii o zmaganiach z irladzkim rynkiem nieruchomości. Osobiste opinie jak kupić dom w Irlandii. Czy warto zainwestować w nieruchomość podczas pracy w Irlandii. Informacje od polskich agentów pracujących w irlandzkich biurach nieruchomości i pośrednikach handlu real estate Ireland. Jak kupić dom w Irlandii. Jak podejść do kredytu hipotecznego. Ile wynoszą opłaty za pośrednictwo w nieruchomościach i podatki od nieruchomości w Dublinie, Cork i innych irlandzkich miastach.
Jak w praktyce wygląda zakup nieruchomości w Irlandii, jak wygląda akt przeniesienia własności nieruchomości i jak uniknąć zakupu nieruchomości obciążonej hipoteką.
Podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem o mieszkaniu w Irlandii. Przyjechałeś do pracy w Irlandii? Szukasz mieszkania na wynajem? Sprawdź posty od forumowiczów, dodaj swoje opinie i spostrzeżenia. Forum nieruchomości z: Dublina, Cork, Limerick, Cavan, Clare, Mayo, Sligo, Offaly, Tipperary, Kilkenny i innych irlandzkich miast. Colsulting Ireland. Zapraszamy do dyskusji na polskim forum o domu w Irlandii.
#111 przez Natalia88
18 maja 2015, o 07:39
Ile kosztuje wynajem kawalerki w Dublinie? Jaki potrzeba depozyt? Tzn. ile pobierają miesięcy kaucji? Czy bez referencji sama wynajmę mieszkanie w Irlandii? Czy możecie polecić jakieś agencje albo portal gdzie można szukać takich ogłoszeń o wynajmie w Dublinie?
#190 przez avangard13
15 sie 2015, o 18:15
Natalia jezeli Dublin Cie interesuje to sprawdź proszę dwie strony: daft.ie oraz rent.ie ,mozesz tez gumtree ale tam wiadomo trzeba uważać. W 2013 roku placilem za studio 560 eur,nowka po remoncie. Na start musisz miec na pierwszy miesiac i na depozyt w w wysokosci 1 miesiąca. Prowizji brak.
best
Witold

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.